| lovemylifebaby a întrebat:

Cum sa imi atrag iubitul? Adica la scoala cand ne intalnim, cateva idei de gesturi, vorbe care sa il innebuneascalaughing! Mslove struck

2 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

Privire sexy care sa exprime "ce te-as f***", zambet in coltu gurii, ridica dintr-o spranceana, iar daca faci toate de o data e si mai binewinking merge de fiecare data crede-ma {doar daca nu e copil si stie semnele astea}

| daniela36783 a răspuns:

Buna...
1.trebuie sa te ibraci sexi
2.sa-ti pui formele cat mai mult in evidenta
3.privestestel fix in ochi
4. spune-i ca il iubesti
5.petreceti mai mult timp cu el
6. spune-i c-ai sta foarte bine cum e imbracat
7. spune-i ca n-ai chef de ore si vrei la o cafea numai cu el
sper ca ti-am fost de ajutor
da-mi funda te rog
mersi