| anonim_4396 a întrebat:

am si eu cateva intrebari

Ce gesturi din partea fetelor ii excita pe baieti?

Ce culoare ii atrag/excita?

Ce ii atrage pe baieti la fete? Ce gesturi? Ce vorbe?

Ce fel de imbracaminte ii face sa traga la o anumita fata?

Dau fundita. Multumesc anticipatkisskiss

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ma excita orice inseamna provocare. Bine acum depinde si in ce fel. Daca insista si arata ca vrea clar ceva e bine. Albul ma aduce in starea respectiva. Nu conteaza vorba ci semnificatia ei, ce vrea de fapt ea sa spuna. Nu conteaza neaparat imbracamintea.

| marrr a răspuns:

Ii excita daca ii apesi pe p*, doar ca foarte incet si tandru, de preferat cu orice altceva in afara de mana ca nu cred ca esti asa perversa.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Poi prietenu' meu a zis ca'l excita vorbele dulci si biciul :]]
Culoarea pe care vrea sa ma vada e Rosu si'o imbracaminte sexy rau de tot.
gesturi, adica, sa ma urc pe el imbracata sexy, sa ma misc pe el :]]]]]
imbracamintea, bikiny si sutien sexy cu playboy love struck
BAFTA.:]

| stefangeles a răspuns:

Sa-ti zic o istorioara barbat=sec la cap cand vede o femeie goala se excita rau imbracata doar flirteaza cu ea...

| Silviu591 a răspuns:

Depinde de baiat.descrie si tu baiatul ca sa-ti raspundem