| Heys a întrebat:

Cum sa imi conving parinti sa ma mute de la un liceu la altul am medie destul de buna si ambele licee is de renume dar ei zic ca cine imi mai semneaza mie fisa de transfer ca cica trebuie sa dai spaga si dasteMa puteti ajuta cu niste sfaturi? Asteas mediile mele Meida generala 9.93 la Ro 8.70 si la mate 8.30 si medai de admitere 9.21. La profilul care vreau eu medai a fost de 9.33 dar daca astau un an aiai si scot medie mare nu pot sa ma transfer atunci?

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Ba da te poti transfera in semestru 2 si nu trebuie sa dai spagahappy nu esti singuru care se transfera sunt o gramadahappy