| Heys a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer de la un liceu la altul pe acelasi profil si daca eu am media de admitere 9.21 si ultima de acolo e 9.33, dar ma media generala pe primul semestru mai mare ca majoritatea ma pot muta?

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Te poti muta, doar sa faci fata.

| Yana a răspuns:

Te poti transfera si acum, inainte de a incepe primul semestru. In caz contrar, nu e necesar sa ai media neaparat mai mare decat ceilalti. Eu am avut colegi transferati cu medii mult mai mici, dar care au avut pile.

Bafta!