| Deucii a întrebat:

Cum sa imi cuceresk fostul iubit el e zodia pesti si eu sgetator...cum sa fac pentru ca eu nu vreau sal intreb daca vrea sa ne impacam vreau sa-l fac pe el sa ma intrebe plizz

4 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Nu prea conteaza zodiile, nu te lua dupa ele pentru ca oamenii sunt unici in felul lor, fiecare avem un caracter diferit fata de celalalt. Daca vrei sa va impacati atunci spune-i tu, nu astepta la el.Lasa orgoliul deoparte.Fa-ti curaj ca oricum nu pierzi nimic, ci eventual castigi.

| Unbearable a răspuns:

Adolescenta nu poti sa ti-o traiesti fara iubit? Saruta-te cu o papusa de plastic, sau baga-ti un SuperMan in vizuina daca n-ai stare.
Daca tu chiar crezi in rahaturile alea de zodii, cauta naiba pe Google. Www.google.ro, altceva chiar nu ai ce face, decat asta? Te-a parasit, inseamna ca are pe altcineva. Poate s-ar intoarce la tine daca i-ai face un streaptease, da' cred ca nici ala nu iti va fi de ajutor daca esti plata.
Deja iti vad viitorul...

| Deucii explică:

Mata

| Deucii explică:

Nu ppot mie teama sa zica ca nu vrea si eu pic de proastacryingsad: mai bine ia id meu sa vb acolo plz pitick_dolshe97