| Anca1989 a întrebat:

Cum sa imi excit iubitul?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu grijă și dibăcie!
Pa, pa.

| athos01 a răspuns:

Joaca-te cu mainile prin parul partenerului. Foloseste miscari tandre si atinge-i parul si chiar scalpul, masandu-l usor, iar cand il doresti foarte tare, arata-i acest lucru tragandu-l usor de par, prinde-i cu dinti usor buza sau atinge-o usor cu limba… lasa-ti imaginatia sa zburde si dezmiarda-i buzele cu pasiune si dragoste, zona dintre anus si scrot este zona perineului, stimuleaza aceasta zona cand partenerul tau este in preajma orgasmului si ii vei intensifica placerea daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| AdyAdeluş a răspuns:

Trebuie sa-ti sai cumva seama cum ii place sa fie excitat.Nu ai de unde sa stii chiar totul despre el.

| neutrino a răspuns:

Prin frumusetea ta!

| 21ndstillachild a răspuns:

Cu gura

| Gabryel123 a răspuns:

Pf ce intrebari de rahat pe site-ul asta frate, cei cu voi copii nici sa va fu***ti nu mai stiti rolling on the floor, fai un oral si etc sigur o sa fie fericit

| CaineleMagic a răspuns:

Recitandu-i versuri din Eminescu.