| Andreea_1714 a întrebat:

Cum sa innebunesc( nu la propriu) sau mai bine zis seduc un baiat pe care il plac?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fa-l carpa ta si apoi nu o sa-ti mai placa de el. thinking

| TeoPT a răspuns:

Nu ai cum sa obligi pe cineva sa te admire, si punct! Fii tu insuti, daca te place va merge, daca nu, lasa-l in pace. Pur si simplu nu poti sa faci pe cineva sa te placa din senin.
Mai putine desene animate.

| AnonimA a răspuns:

Fi tu insuti:*

| viatadecacatt a răspuns:

Sa te imbraci cat mai sexy, sa il privesti cu pasiune ca si cum ai vrea sa "il dezbraci din priviri", uita-te insistent la el iar daca si lui ii lace de tine iti va raspunde cu aceleasi priviri

| claudia_5508 a răspuns:

Woau!smug citeste in zodia lui sau daca nu o stii foloseste-te de toate armele de seductie pe care le cunosti! cel mai important e sa fii tu insuti, iar el sa te placa pentru cea ce esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai in compania lui, bagate in vorba cu el...etc

| Valeria_4207 a răspuns:

Fii sigura ca te-a observat. zimbeste si fii cit mai naturala.asta conteaza ft mult.Bafta!