| Anamaria_3702 a întrebat:

Cum sa iubesti 2 baieti in acelasi timp? si nu e vorba de atractie fata de unul si iubire fata de altul sau ca nu il iuibesc pe unul dintre ei dar pur si simplu ii iubesc pe amandoi si pot suferi dupa amandoi in acelasi timp..cum sa clarific situatia?

8 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Whore...

| KeporLove a răspuns:

Discuta cu ei separat, de preferina nu pe mes si nu pe chat la FB.
Invitai pe rand sau fai sa te invite la o plimbare, petrecere, film ceva.
Vezi care se da la tine, cu care te intelegi cel mai bine si care reactioneaza cel mai normal ca sa intelegi ca tine si ca simte ceva pentru tine

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Pur si simplu gandeste- te cu cine ai un trecut, pe cine cunosti mai bine, care dintre ei te iubeste, cu care poti avea o relatie in care sa nu te implici doar tu, lasa-ti inima sa aleaga, si daca amandoi te iubesc, nici unul dintre ei nu va vrea sa te raneasca si va accepta raspunsul, oricare ar fi acela, pentru ca este evident ca nu poti sa fi cu amandoi in acelasi timp :s dragostea adevarata este doar una, sper sa ai noroc si sa o nimerestiwinking

| Marry410 a răspuns:

Icerca sa te indragostesti de unul dintre ei mai tare..vezi care e mai potrivit pentru tine, care ti se pare mai serios, si indragostindu-te mai atre de unul dintre ei, vei vedea ca o sa dispara iubirea fata de cealalt! Bafta:*!

| SabbySabbynutza a răspuns:

Gandeste-te care dintre ei te face sa te simti mai bine.Care e mai romantic si nu vrea numai o aventura.Gandestete care iti e mai aproape si care iti acorda mai multa improtanta, te pupic:*.

| katy95 a răspuns:

Incearca sa iti dai seama pe care il iubesti si ti la el cu adevarat. pentru ca pentru celalalt ceea ce simti poate fi obsesie daca de atractie fizica nu poate fi vorba. vezi partea plina a paharului, dati seama cu care ai mai multe lucruri in comun si care ai fi cel mai potrivit pentru tine si cel mai important daca poti avea o relatie de lunga durata ce acesta...nu te chinui singura si pe ei doi de asemenea ia o decizie inteleapta buna atat pentru tine cat si pentru ei. Bafta!

| tammyta a răspuns:

Eu zic sa renunti la primul, ramai cu al doilea...pentru ca daca-l iubeai destul pe primul nu mai ajungeai sa te indragostesti de al doilea!

| berdey17 a răspuns:

Nu ai cum sa iubesti 2 persoane in egala masura