| EuAlaStrain a întrebat:

Cum sa ma comport cu o fata ca sa ii atrag atentia si sa o fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Catheriinne a răspuns:

Poi.happy.

Intreab. o despre ea, vorbeste despre ea, spune-i calitatile ei si calitatile tale cateodatabig grin.Aaa.Stai pe langa ea. cere. i nr. de tel.invit.o la un film (pe gratislaughing).

Tine. o de mana (daca accepta ea )

Cumpara. i un buchet de flori dar nici prea incarcat mai modest si ciocolata de preferat firma HEIDI mor fetele dupa ciocolata mai ales eu.

Si is mai multe chestii dar, eu ti.am facut un rezumat!

Sper ca te.am ajutat! Ms!:*

Funditapuppy dog eyes!

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Fi tu .

Daca fata iti place,incearca sa vorbesti cu ea,sa fi in preajma ei. Dar,NU O STRESA. Fa-i complimente bine plasate,imbraca-te frumos,spune glume,razi la glumele ei,ajut-o cand are vro problema.

Pe mine cam asa ma cucereste un baiat!

Bafta!:*

| AnemonaP a răspuns:

Pai zambestei, crede-ma fetelor le place asta

| Giulia_7179 a răspuns:

Uite daca esti mai timid, prinde curaj si du-te si vorbeste cu ea pur sis implu sau daca nu gasesti niciun subiect de discutie fa rost de id-ul ei si cand deja vezi ca incepe sa te placa atunci intreab-o daca nu vrea sa mergeti la o intalnire la un suc. happy

| EuAlaStrain explică:

Deci. eu is itr-a 8. ea la fel. oricum nu e vorba numai de fata de care-mi place. e vorba de toate felete. nu am mai for cu o fata de... 3 ani straight face. despre mine. toata lumea zica ca-s dragut. si nu-s prea uratzel. is unul dintre cei mai comici oameni din grup tot timpu`. numai ca sunt timid si nu stiu cum sa ma comport cu fata de care=mi place. happy ajutati-ma. raspunsurile de pana acum m-au ajutat ft mult dar. big grin i need more help happy mersi

| EuAlaStrain explică:

Alte raspunsuri. va rog big grin? adica as vrea sa am mai multe variante. dati si voi variante pentru copchii din astia timizi ca si mine big grinde ex. dupa ce. sa zicem am iesit cu ea la un suc. mai e necesar sa o intreb ceva de genu. "Ai vrea sa fim impreuna " ma rog. zic si eu asa.thinking

| PopescuAdina a răspuns:

1. Fii tu insuti, nu incerca sa pari un macho, dar in acelasi timp pastreaza-ti calmul cand vorbesti cu ea.
2. Baga-te in seama, nu cu pretexte tampite, intra in cercul ei de prieteni si totul vine de la sine.
3. Inca odata, fii natural, fii tu insuti.
Bafta!

| euAnna a răspuns:

Pentru ca un tip sa ma ma cucereasca pe mine trebuie sa fie foarte sigur pe sine - adica sa nu fi frustrat si sa imi arate simplu si direct ca ma adora- sa ma faca sa ma simt singura fata de pe pamant pe care o vrea. Uita'te in ochi pana ma intimidezi, lasa emotia din tine sa se vada pe fata ta si sa curga peste- fi fascinat de mine si nu ascunde asta- nu exagera totusi! Fa'o cu arta- ceva in spiritul malkovichwinking si ma dai gata. Un tip de care nu am fost artasa fizic a reusit prin metode de genul sa am duca in patul lui! si chiar m-am indragostit de el. Daca relatia nu a mers asta e partea 2. Dar se poate happy

| ColOreDdrEaM a răspuns:

Poti sa ii ceri idu' de mess, sau numarul. Eu sunt fata si de fiecare data cand un baiat imi cere idu' sau numarul ii dau mai multa atentie. Asa o sa incepeti sa vorbiti pe mess, sa va cunoasteti mai bine si poti sa ii spui ca o placi sa vezi daca iti spune si ea ce simte pentru tine:p