| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma despart de prietenul meu? m-am plictisit si nu stiu cum sa ii spun pentru ca nu vreau sa ii spun ca m-am plictitsit.

7 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Cel mai bine ii spui ca sentimentele tale pentru el s-au schimbat.Nu le mai simti cu aceeasi intensitate.Te simti confuza si nu crezi ca mai poti continua.

| b3bitsa a răspuns:

A zis bine XelaVie. spune`i ca nu mai simti nimic pentru el si ca nu e genul tau` love struck ]. fundaA?

| Alec a răspuns:

NUU! Nu ii spune ca ai nevoie de timp si ca trebuie sa luati o pauza pentru ca e foarte frustrant...

| Madu_5369 a răspuns:

Fata in fata banuiesc ca iti este rusine:< cred ca ar trebui sa-i spui ca nu sti ce se intampla cu tine, te`ai schimbat si odata cu schimbarea ta s`au schimbat si sentimentele pentru restul inclusiv pentru el. spune-i ca nu mai poti avea o relatie momentan ai nevoie de timp sa te gandesti sa vezi de ce toate aceste schimbari. sau tu sa-ti schimbi atitudinea fata de totii si de prieteni singura sa stie sa fie o prietena care ai deplina incredere in ea [evident daca exista] pentru. ca ar putea sa-ti dea sfaturii si schimbanduti atitudinea el va observa si te va intreba mereu ce qai si tu i vei spune o stare naspa si mereu intrebandute sau ceranduti explicatia starii tale ii spui ca iti pare rau dar te simti prea presata nu ai nimic doar o etapa din viata:*! SPER CA TE~AM AJUTAT funda?happy

| AweSomee a răspuns:

Incearca sa-i spui ca ai nevoie de timp. sa luati o pauza.

| Peentusk a răspuns:

Deci.
il chemi la o plimbare si va plimbati cate ceva
dupa ii spui: imi pare rau.da nu mai putem fi impreuna
si cam atat.mie asta mi-au spus fostelebig grinlaughing

| Beex a răspuns (pentru Peentusk):

Foarte naspa din partea fostelor talelaughing oricum, mersiibatting eyelashes