| Rasfatzata_9589 a întrebat:

Cum sa ma imbrac in fata unui baiat pe care il plac?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Draga Rasfatata,eu iti propun sa te imbraci intr-o rochita draguta de vara, de preferat colorata, nu neagra.Sa te dai cu un parfum placut si sa iti ingrijesti parul inainte de plecare.Fie intr-o coada de cal,doua sau coc el va crede ca esti o fata foarte ingrijita,iar asta este bine. Picteaza-ti unghiile cu culoarea ta preferata sau, daca esti mai indrazneata, da-te cu oja diferita la fiecare unghie.Sa nu uitam de accesorii,ele sunt foarte importante. Poarta niste cercei colorati, bratari si un colier cu un pandantiv, nu foarte mare.Nu uita sa mergi drept pe strada.Si inca ceva:poarta niste pantofi asortati.Pot sa fie si balerini si cu toc.Bafta si sper sa se indragosteasca si el de tine atat cat te-ai indragostit si tu de el!

8 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Cu o rochie frumoasă roşie!

| cherrybomb a răspuns:

Casual.
dar mai bine normal in hainele care te imbraci de obicei

Răspuns utilizator avertizat
| euI a răspuns:

Pai trebuie sa te imbraci normal nu sa fii prea tipatoare ca nuiprea ok.si nici stearsa trebuie sa ai ceva ca sa il atraga siu ma refer la decolteu sau o fusta prea scurta...o sa-si faca o impresie proasta despre tine si nu vrei asta nu?

[

| XtmCamiii a răspuns:

Pai in fata unui baiat te poti imbraca ori ceva lejer in care sa te simbti bine ori ceva sexy care sati puna in veidenta sti tu ce asa sau daca nu poti sa te imbraci normal ca de obicei
te pupppp succes love struck

| unicul a răspuns:

Sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai sexywinking

| Pukka99 a răspuns:

Cum te imbraci u de obicei ca sa vada ca esti o fata normala nu una fitoasa, incearca sa fi cat mai modesta, trebuie sa te placa asa cum esti tu daca nu inseamna ca nu te place. Mult succes kiss