| lory_6894 a întrebat:

Ce gesturi sa fac cand sunt in preajma unui baiat pe care il plac?
cu ce sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| kolyok94 a răspuns:

Priveste-l in ochi, zambeste-i poarta-te dragut cu el si sa fi tu insuti sa fi natural big grin. si imbracamintea sa fie ceva atragator, cum ar fi iegari daca ai forme bune happy. baftawinking

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| express11 a răspuns:

Inpielea goala! o sa-i placa sigur! dar la virsta voastra, o sa se sperie si o sa fuga!

| Colla a răspuns:

Fi tu insuti caci daca pari retrasa sau incerci sa atragi atentia te va considera stupida.

| ºPishcotº a răspuns:

Fii tu insati...Baietii apreciaza foarte mult acest lucru!

| LoveSroL a răspuns:

Pai mie miar placa cu niste blugi un tricou decoltatwinking

funda?

| bogdan_2474 a răspuns:

Na uite, acum nu sti cu ce sa te inbraci te imbraci si tu asa mai, fain asa mi sa antamplat si mie succes.