| Mmooaarro a întrebat:

Cum sa mai gasesti o fata pe care sa o iubesti si caruia sa ii arati ce simti pentru ea? una frumoasa, inteligenta,care stie sa faca glume, care stie cand sa spuna te iubesc, care stie cum sa reactioneze cum? in ziua de azi, la liceul meu sunt numai proaste care fumeaza in baie betivi si betive... chiulangii panarame tarfe curve cum sa iubesti o fata ca aia? unde sa mai cauti frate ca nu mai ai unde.s-a prostit lumea fratilor, o femeie cum trebuie in ziua de azi foarte foarte rare si nu zic eu ca vreau nu mai stiu ce femeie sa stie sa faca totul! sa fie si frumoasa si desteapta..NU! una cu capu pe umeri..care sa te creada atunci cand ii spui te iubesc! sa poti sa ii arati ce simti pentru ea sa te iubeasca si ea dar din suflet sa nu se mai uite la altii..sa fie doar a ta sa poti sa ai incredere in ea... unde sunt fetele alea? parca era mai bine acum 20 de ani cand era toata lumea egala in bani si in tot. fete cu capu pe umeri cu minte in cap..nu panarame care se imbata la nu mai stiu ce petrecere. unde sunt fetele alea?cryingcine le-a prostit asa?crying sa fumati, sa va imbatati, sa injurati..sa va prostiti..mai bine nu mai iubesti decat sa iubesti o panarama.mi-e dor de vremurile de demult,anturaju asta.le-a prostit pe toatecrying simti si tu nevoia sa ii spui unei fete, te iubesc, simti nevoia sa o saruti sa o strangi in brate.dar pe cine daca.

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Dragostea se manifesta, nu trebuie s-o cauti si te rog sa ai grija ca nu tine cont de statutul social, are farmecul ei.

| quest_6999 a răspuns:

Sunt si fete de care cauti tu, doar ca tu nu ai gasit....asta nu inseamna ca nu sunt si ca in licee sunt fete care beau si fumeaza e adevarat ca sunt multe dar nu e asa peste de tot de exemplu la mine in clasa nu sunt mai mult de 4 fumatoare laughing si nici fete care se imbata, deci mai cauta tongue

| Pitzipoanca a răspuns:

Mai. Panarame au existat de cand e lumea. Doar ca atunci se facea altfel - scopul lor era sa se marite bine, nu sa aiba multi parteneri sexuali. Daca o fata bea alcool si fumeaza, nu poti sa-i spui panarama doar din aceste motive. Baietii spun "te iubesc" dupa 5 minute, in speranta ca poate primesc ceva. Asa ca fetele nu pot pune botul, pur si simplu. Orice relatie si orice om trebuie testat. Nu poate nimeni sa se arunce "salut! te iubesc" "si eu! hai sa ne batem joc de vietile noastre". Fete si femei care merita exista si vor exista mereu. Doar trebuie cautate.

Răspuns utilizator avertizat
| carmynutza1988 a răspuns:

Daca beau si fumeaza, nu sunt panarame, ci fete "versate" care doar nu sunt pentru tine, insa sunt la mare cautare! Stai lin, exista si fete normale, asa ca pentru tine. Nu toate cauta sex si bani, crede-ma! doar ca elea normale, adica cuminti, sa zicem nu sunt apreciate! Azi se poarta prostia, si "preacurvirea"! tu trebuie sa vezi dincolo de ambalaj, caci daca te uiti numai la haine de firma si forme cat mai accentuate cu sig vei fi dezamagit! Iar faza cu "te iubesc" nu se zice oricand, orikui! Nu te grabi s-o zici. Spune-o cand simti cu adv ca ai cui, cand merita, cand primesti si tu la randul tau! Nu cred ca tot liceul e plin de "maimute"! Cauta cu priviea mai bine, uitat-te in suflet, nu in decolteu sau sub fusta miniwinking