| Ioana002 a întrebat:

Cum sa nu te doara sexul anal? va rog rasp-uri!

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai, dar voi de Petting nu ati auzit?! Ce-i cu voi?! Sariti direct in ce nu trebuie, si dupa aceea va mai si mirati ca patiti toate cele!

| gigiro a răspuns:

Ce te doare, fundul, sau creierul? Singura utilitate a curului, e sa elimine materiile fecale. Cuvantul, scris asa cum ne-a spus odata marele academician Alexandru Graur, nu are nimic vulgar pe langa ce faceti voi. Iubiti-va normal si nu o sa va doara nimic! Un Om este OM, atunci cand isi poate infrana instinctele! Decat asa dragoste, mai bine las-o balta!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu o mai face

| glamour a răspuns:

Cu lubrifiant si cu grija nu doare...sau cel putin asa rau. teoretic...lasa ca nu murim daca nu facem sex anal.

| foxi a răspuns:

Daca il faci oral, nu doare anal!

| smartalogu a răspuns:

Nu il practici, simplu.

| raine a răspuns:

Sa nu o faci happy

| crissnebb83 a răspuns:

Trebe lubrifiant si trebuie sa fii relaxata pai mai depinde si in ce pozitie esti penetrata

| Ioana002 explică:

Ms de rasp!