| medeea9816 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa imi accepte iubitul?

Răspuns Câştigător
| lmaoo_8996 a răspuns:

Spune-i in felul urmator,cred ca functioneazahee hee : "mami, tu ma iubesti si vrei sa ma vezi fericita nu? atunci lasa-l sa imi fie alaturi, e tot ce imi doresc in acest moment"

3 răspunsuri:
| monochrome a răspuns:

E important sa-l accepti tu. happy Si sa stii ca tu singura stii cum sa-ti faci mama sa-l accepte, daca tii asa de mult la asta. Noi nu avem de unde sa stim cum reactioneaza and other shits. thinking

| 0ffliner a răspuns:

Pai depinde ce fel de mama ai ca sunt diferite mame si diferiti ibutiwinking.

| medeea9816 explică:

O mama nebuna