| Nemo99 a întrebat:

Cum sa o saruti pe una din prima?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci la ea si fleosc o ventuza pe buze.Din Prima. Daca nu iti da o palma inseamna ca i-a placut.Ii mai dai si un sarut Antena 1.

| Astaeparereamea a răspuns:

Esti tare mosulane, ai gagica ce lucreaza la Prima

| DeathIncarnate a răspuns:

Cu gura.Also, poti sa ii saruti toate cele 4 buze.

| Emilian65 a răspuns:

Cu grija si intelegre intre voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind spontan.
O saruti pe neasteptate. Raspunsul poate fi si o palma.

| Neberius13 a răspuns:

Merge ca violul, vrea nu vrea ție ți-e tot una. Poate îți iei o geantă după cap sau o bătaie crâncenă de la prietenul ei dar dacă crezi că merită asta nu dă greși

| StefanCosmin a răspuns:

Cu limba! laughing glumesc, nu știu, găsește și tu un moment mai romantic, și fi tu cel care face,, pasul cel mare,,

| Devilgrim a răspuns:

Nu ma pricep la asta dar iti zic laughing
O saruti doar cand stii ca si ea vrea.
Bafta laughing

| Io4 a răspuns:

In primul rand, consider ca pentru a o saruta din prima pe o tipa, ar trebui sa te porti frumos cu ea si sa gasesti acea parte din ea pe care sa o faci sa se topeasca. Fii tu insuti!

| andreea26062002 a răspuns:

Mai intai de toate ii spui ca are ceva la ochi sau la nas (sau undevrei tu sa ii spui ca oricum va fi o minciunica) si te aproprii de ea incet incet si o saruti pe neasteptate si gata.Dar totusi cati ani ai?