| fatarea191 a întrebat:

Cum sa reactionez cand un baiat imi spune ca ma place? Sa-l sarut sau sa-i spun ca :Sie u te plac! sau cum, daca si mie imi place de el?

Răspuns Câştigător
| blond a răspuns:

Lasă-l să "lupte" pentru tine! dacă te primește ușor atunci ușor te va lăsa să pleci, parerea mea fă-l ca să aștepte dacă așteaptă atunci sigur te merită dacă nu atunci sunt ca mulți alți baieții care vor doar *** de la o fată..menționez că sunt băiat happy sper că te-am ajutat!big grin

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune i ca si tu il placi...

| DANyi a răspuns:

Daca si tie iti place de el, nu trebuie sa faci o alegere prea grea. Poti sa il saruti direct, sau sa ii spui mai intai ca il placi si dupa aia sa il saruti. Pentru un baiat nu conteaza absolut deloc. Numai bine!

| fatarea191 explică (pentru DANyi):

Multumesc frumos.

| Zabbyel a răspuns:

Da saruta-l.o sa-i placa love struck

| December a răspuns:

Pai depinde cum te simti tu in prezenta lui. Daca-ti inspira la prima vedere macar suficienta incredere si vrei sa-l saruti, atunci sarutal happy. Daca nu, e de ajuns si sa-i spui ca-l placi si tu. Poate va intalniti undeva numai voi doi si atunci poti sa-l sarutiwinking.

| Cleopa a răspuns:

Sa-i spui ca si tie iti place de el, asteapta sa te sarute el, nu tu!

| maria111 a răspuns:

Da-i de inteles ca si tu il placi dar mai subtil si in nici un caz nu il saruta, lasa-l pe el sa faca primul pashappy