| Loyd06 a întrebat:

Cum sa scap de tantari? Nu-i mai suportttt! Scz categoria

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dai cu spray de tantari prin casa. Sau este spray/pulverizator cu care te poti da pe piele si pe haine. Mai poti folosi aparatele de tantari cu tablete raid. Sau daca ai un aparat electric special pentru insecte foloseste-l. O plasa de tantari la geamuri nu ar strica. bye

6 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Încearcă să dai prin casă cu un spray de ţânţari bun,sau poţi să te dai cu Autan,nu e prea scump şi e chiar bun, eficient. Dacă nu, încearcă şi aparatele de ţânţari.
Baftă!

| NoNameMe13 a răspuns:

Foloseste Autan. E foarte bun. Iti dai cu el pe picioare, maini, gat, fata [NU OCHI!], urechi[nu in urechihee hee], palme si sa vezi ce eficient e. Dupa ce ti-ai dat cu el 4 ore nu mai ai treaba.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Asculta magic fm rolling on the floor

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Eu zic ca aparatele pentru tantati sunt cele mai bune, si eu le folosesc. Spray-ul este foarte toxic... Sper sa te ajute

| UseR4EveR a răspuns:

Menta ajuta (destul de multa )pastile de tantaribig grin si magic fmtongue

| alex_3858 a răspuns:

Pai s-a inventat pastilele de tantari raid aroxol etc.alea se pun inaparat pentru tantari sau daca nu pe bec