| Deny14 a întrebat:

Cum sa scap de tantari? - n ui mai suport

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Exista in comert aparate si pastile speciale pentru tantari. Pui pastila in aparat si aparatul in priza, seara, inainte de a te culca si nu mai ai nicio grija. Cele mai ieftine pastile sunt Spira, cam 5 lei cutia cu 30 de pastile si chiar daca sunt ieftine, sunt f. eficiente. Chiar noaptea trecuta am uitat sa pun aparatul si m-a bazait un tantar si chiar m-a piscat prin somn, dar dupa ce am pus aparatul in priza, pur si simplu am scapat de el. A plecat, a murit, nici eu nu stiu, cert e ca am scapat de el.

| Alyra a răspuns:

Nici eu nu-i mai suport! crying Iar pastilele de ţânţari nu au nici un efect, iar spray-ul anti-ţânţari de asemenea nu are rezultate. Cel mai util cred că ar fi să-ţi pui o plasă specială în geam sau să nu îl mai ţii deschis geamul. Am încercat şi cu Autan odată. Se pare că e chiar bun. Are doar o problemă...e cam scump. sad
Iar referitor la pastile...am spus că nu au rezultate (atunci când le pui în aparatul ăla), dar dacă le dai foc(pastilelor), făcând astfel fum...o să aibă puţin efect. happy

| Ralucutza a răspuns:

Autan- este foarte eficient.

| NedelcuRemus a răspuns:

\Cu spreiuri ani tantari
\big grin

| Adelinnaa a răspuns:

Iti trebuie pastile speciale pentru tantari care se baga intr-un aparat in priza si cam toata noaptea nai probleme :d

| ShoFan a răspuns:

Asculta Magic FM. E un radio anti-tantari. big grin

| dyana_6840 a răspuns:

Sunt la magazin niste pastile(asa se numesc nu ca se inghitlaughing )si le dai foc iar dupa aia fumul respectiv ii omoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te cu Autan.

| AllesSy a răspuns:

Exista pastile de tantari eu pun in fiecare noapte din astea nu oricum fata n-are cu sa ia busuioc ie stupidddd

| SandraC a răspuns:

Pune-ti plasa de tantari la toate geamurile

| TheRealAnoyingOrange a răspuns:

Pune busuioc in camera happy