| Auricik a întrebat:

Cum sa vad daca prietenul ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

"Nu cerceta aceste legi/Si nu-ncerca sa le-ntelegi...

26 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti baiat?raised eyebrows
prin comportamentul lui fata de tine happy

| marsy a răspuns:

Se vede dupa privirea sa. dupa modul in care vb cu tine...

| yanny`s a răspuns:

Poti sa il testezi si daca consideri ca ceea ce face e facut special pentru tine, inseamna ca te :X

| MonicutZZa a răspuns:

Am si eu o intrebare: Daca te numesti Adrian si ai o poza cu un baiat atunci esti baiat? Si daca chiar esti baiat esti gay?

| remus a răspuns:

Apasa-l pe virful nasului, daca te iubeste, vezi tu cum reactioneaza...

| DMV a răspuns:

Arunca-te intr-o prapastie. Daca sare dupa tine te iubeste.

| Macho a răspuns:

Uita-te cu atentie.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Pai happy... din gesturile pe care le face, e nerbadator sa iehsiti afara impreuna etc :0 Dar esti gay?hee hee

| Alinutza_8819 a răspuns:

Simplu... t3 iubesc

DrAgOs:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-l in guralaughing
Prin gesturi se observa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i TE IUBESC si vezi cum se comporta apoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi cum se comporta cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncate in fata masi si daca sare dupa tine te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il pun la mai multe incerkri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex
te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, in primul rand incearca si fa-l gelos asta ar fi parerea mea, chiar tine crede-ma, in al doilea rand ar putea sa te dai drept alta fata pe mess, sau stiu eu unde ca sa vezi daca chiar tine, la tine...si daca chiar te iubeste nu se va da la alta. Sper sa-ti fie de folos, macar pe jumatate din ce ti-am spus.am facut si eu asta si chiar a functionat, dar acum imi pare rau ca s-a terminat totul intr-e noi. poate ca asa a fost cel mai bine, deci sper sa mearga mersi mult:X:X:X:X:*happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu raspunsullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat el la altele nici nu va privi, dar daca se uita nu tii dat sa fii cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punel la incercari grele, ce ai vrea sa faca el pentru tine ceva ce sa te convinga ca chiar te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te desparti d el si daca t intreaba dc insemna ca te iubeste, dar daca nu iti sp nimic inseamna ca nu te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare am 10 ani si vreau sa vad daca o fata ma iubeste cum pot sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncate in fata masinii si dac sare dupa tine inseamna ca te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se vede, se simtewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se vede, se simte winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal si vezi cum reactioneaza