| RAY a întrebat:

Cum sa vad fetele? Cand le vad si sunt frumoase involuntar ma gandesc la sex si le percep ca obiecte sexuale, voi baieti la ce va ganditi cand va atrage sexual o fata?

Răspuns Câştigător
| Subsemnatul123 a răspuns:

Daca te gandesti la ele ca la obiecte sexuale atunci probabil nici n-o sa ai una vreodata. Culmea ca eu nu gandesc asa si tot n-am avut.

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Eu te intreb pe tine la ce te gandesti tu?

| alina2k18 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Trist laughing

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru alina2k18):

De ce e trist? Argumenteaza

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Pai eu le vad ca pe oameni normali asa cum ii vad si pe barbati. Niciodata n-am fost in situatia sa zic ca "uite cum sunt femeile astea".

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Te atrage sexul opus man?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru alina2k18):

Te oferi sa ma consolezi?

| alina2k18 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Daca o aveai de 19.5 cm dawinking

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Nu ma gandesc la ele ca niste obiecte, nu ati inteles intrebarea in fine

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Pe mine ma atrage dar din cate mi se pare eu nu le atrag deloc.

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Cand vezi sani unei fete frumoase sau fundul unei fete, nu te gandesti la a face sex cu ea?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru alina2k18):

Macar ai mai scazut stacheta cu 5 milimetri laughing
Sau asta era reducere pentru mine?

| alina2k18 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

E reducere pentru toti de au cont TPUwinking

| RAY explică (pentru alina2k18):

Ce onoare pe noi alinuta, dar din pacate trebuie sa ne imprumutam sa ajungem la ceea ce vrei tu, o sa fac un imprumut la banca

| RAY explică (pentru alina2k18):

Cu dedicatie pentru tine https://www.youtube.com/watch?v=CZx4j-ITGrQ

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Sincer nu. Am avut ganduri de astea cand eram in scoala. Acum cand vad asta imi zic in gand "sa-mi bag **** in ea de viata" si-mi vad de treaba in continuare.

33 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Eu personal le vad ca pe niste fiinte misterioase.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Deci tu cand vezi o fata frumoasa te gandesti la dosarele x?

| Justme1997 a răspuns:

Nu înțeleg întrebarea "cum se vad fetele?" cum ne vedem noi pe noi? Cum ar trebui lumea sa ne vadă? Cum suntem vazute in general?

| RAY explică (pentru Justme1997):

Eeeeeeeeee vreau si eu sa vad ce mai gandesc baieti

| anonim_4396 a răspuns (pentru Justme1997):

Cum sa vada el femeile altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile sunt doar obiecte sexuale, dar daca cineva te vrea doar pentru bani, te simti trist si folosit, nu-i asa?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Aia e o intentie voluntara nu una instictiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura ta solutie e un psihiatru.
Fara suparare.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti tare, deci daca ma atrage sexul opus merg la psihiatru ))))))))))) deci gay sunt barbati sanatosi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Problema nu e ca te atrage, ci felul in care gandesti.
Nu prea te duce capul sa-ti dai seama ca ai o problema psihologica, nu-i asa?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Alooooooooooo fatuca desi cand ma atrage fizic o fata frumoasa la ce sa ma gandesc? la sufletul ei? zau deci cand vezi sanii, fundul unei fete nu te gandesti la sex, cica sa ma duc la psihiatru, e ca si cum ai spune daca ti sete si te gandest la apa du-te la psihiatru

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ma refer la gandirea ta in general, nu la intrebarea asta laughing.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum o intorci maaaaaaaaa acum, vezi ca razi si tu de tine, isi tragi cateva palme cand te citesti aaaaaaaaaaaaaaaaa ma omule tu ai habar de erectie? stii ce e aia, cand vezi ceva sexual mai mult sange se duce spre penis, penisul se pregateste de sex, tu ai trimite toti barbati la psihiatru ca sunt atrasi de sexul opus

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce gandire am bre in general?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta vrei tu sa intelegi laughing ok.
Traieste in bula ta acolo cu tastatura in brate si prefa-te ca esti normal la cap in continuare, desi stii si tu ca o sa mori virgin din cauza lipsurilor pe care le ai la cap.

Eu ti-am dat un sfat bun. laughing E singura ta salvare.
Crede-ma ca oricine vede ca nu esti intreg.
Chiar daca sunt de treaba si nu-ti spun ca sa nu te scoata din bula ta si sa te raneasca

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Offfffffffff ce mai atacat ma duc sa plang, ma primesti tu, plangem impreuna eu de virginitate tu de batranete, vezi ca eu nu te am jignit, ai grija la limbaj

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Scuze, sunt prea sincera uneori big grin
M-am referit la comportamentul tau in general si nu stau sa-ti caut link uri ca n-am timp, ce voiam sa zic e ca nu ajungi sa gandesti asa din senin, sigur ai probleme emotionale netratate