| RAY a întrebat:

Daca esti atras de o fata frumoasa inseamna ca ea e transformata intr-un obiect sexual? ceea ce ma duce la gandul la a deveni gay sa nu mai fiu atras atras de fete sa nu le transform in obiecte sexuale cumva, ce spuneti trebuie noi barbati potenti care ne plac fetele frumoase si le admiram sa devenim gay ca nu cumva sa le vedem ca obiecte?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Nu vad ce treaba are atractia fizica cu comportamentul.
Transformi o persoana in obiect sexual in momentul in care din comportamentul tau reiese ca apreciezi acea persoana NUMAI si EXCLUSIV pentru sex.
Faptul ca esti atras de o persoana si o complimentezi sau o admiri...asta nu are nici in clin, nici in maneca cu a transforma in obiect sexual.

46 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Tu esti mereu in extreme! Daca esti atras de o femeie frumoasa inseamna ca esti un om normal, nu ca ea devine pentru tine obiect sexual. Si nu poti sa alegi sa fii gay, nu constient. Poti intretine relatii sexuale cu barbati si sa nu fii atras de ei, dar asta nu inseamna ca esti gay, inseamna doar ca faci sex cu barbati si nici macar nu iti place.

| RAY explică (pentru Oana92):

Da asa mi-a spus o fata acuma pe TPU ca daca imi place de o fata sa spunem de tine ca esti frumoasa esti obiect sexual, voua nu va place sa fiti admirate? de ce va aranjati atat la oglinda?

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Oh doamne! O transformi intr-un obiect sexual daca o folosesti doar pentru sexsi in rest uiti ca exista. Normal ca ne place sa fim admirate si o femeie normala nu se va considera obiect sexual daca pe langa sex esti dispus sa ii oferi si altceva!

| RAY explică (pentru Oana92):

Nici o fata nu sta cu tine ca i oferi sex pentru ca ele cauta altceva, eu acuma vorbesc de barbati, daca nu am fi atrasi sexual de femei ar mai sta vreun barbat u o femeie?

| HashtagTPU a răspuns (pentru Oana92):

Pai si daca nu esti atras, nu-ti place, la ce naiba ai face sex cu o persoana de acelasi sex? Exista vreun motiv pertinent? Exceptand desigur sa fii platit s-o faci. Insa aia se numeste ca te vinzi, iar pentru asta poti fi si criminal, eventual, nu doar semi-gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cum să devii gay?
eu cui rămân? puppy dog eyes

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Lui lonley ala

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

nu. te vreau pe tine kiss

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Daca esti frumoasa te transform intr-un obiect sexual, macar zi-mi ca esti urata

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

băi, vezi cum vorbești cu mine laughing sunt super urâtă și da, o să ne căsătorim...așa era vorba.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Inca nu m-am hotarat eu cu care sa ma insor si cum bigamia e ilegala, nu vrei sa plecam in siria?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

nu plecăm nicăieri, și nici să nu te gândești să mă înșeli că ți-o tai laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asa rea esti? miai face tu asa ceva? tu vrei sa numai te compar cu altele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

da una nu-ți ajunge? curbooooooooo

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Daca stie sa faca multe chesti ba da

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

știu să te bat în orice poziție vrei.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Minunat abia astept

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mai parasit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

nu, dacă te părăsesc nu te mai ia nimeni.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce mai faci ma inseli a

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

păi da...ce să fac și eu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sasi cumperi rochie de mireasa, ai putea sasi aduni banii, eu imi adun pentru bautura deja

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

hai sictir dragă. tu să-mi cumperi, altfel rămâi singur. la banii tăi... nici nu înțeleg de ce te plângi.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu numi iau nevasta sa saracesc si sa ma imbogatesc, cam materialista esti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

păi ce altceva să-ți cer? zgârcituleee

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dragoste ca isi ofer gratis cata vrei tu

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata nu mai am nevoie de Alyn ala acum l-am corupt pe ray muhahahahaha.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Nu-l fura pe ray. e singura mea avere sad

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce primesc in schimb?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce romantic

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am ce face, il iubesc. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Mereu mi se fură câte ceva sad e ok, ia-l tu.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru anonim_4396):

Il iau.
Ray, ne casatorim?

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite frate cum imi fura 'MNEZO asta noul gagic;-; am inghetata daca vrei.

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Am trecut iar la fete din pacate poate in viata viitoare doamne

| DonaldTrump a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Stai mai ca e fiance-ul meu sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

El hotărăște cum stau treburile pe aici pe pământ.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru DonaldTrump):

Sunt D-zo, mie imi curge inghetata din urechi si alte orificii.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Sunt muiere, fiule.

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Missto na hai sa na casatorim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai alea de 15 ani cred asta. Mai imi zicea una ca e urat sa ii zici unei femei ca e sexy, ca o transformi in obiect sexual. copii tampiti

| DumnezeuTatal a răspuns:

Deci vrei sa fii gay? Bun venit in club. >big grin

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Doamne de ce ne lasi catre pacat?

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Nu va las catre pacat, aveti liber arbitru sa faceti ce zic eu. Inteles? puppy dog eyes

| DonaldTrump a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Pot intra si eu in club? laughing