| prettylady a întrebat:

Cum se face sarutul cu limba?

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Nu poate sa iti raspunda nimeni la intrebarea asta concret deoarece fiecare o face difeit. depinde si de cealalta persoana care participa la sarut. in momentul acela uiti de ce iti spun ceilati. noi putem sa iti spunem multe lucruri, dar toata chestia este de moment depinde cum reactionezi u

| Liquor a răspuns:

Totul vine de la sine.Si pe mine ma framanta intrebarea asta pana acum...5-6 ani sa zic. oricum aveam eu 12 ANOSORI

| Sexigirl12 a răspuns:

big grin Pai cum sa-ti zic, e un sarut un oarecare sarut!
Limbuta si s-a facut totul... cum a spus si Cherrybomb in momentul ala uiti de toate si deja nu mai stii cum sa faci sau ceva de genu. pur si simplu faci asa cum se priemeste! Succes