| Karinutakarina a întrebat:

Cum se iau prezervativele? de fapt pe unde se ia?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vai de capul tău!
Iti arde de sex dar nu stii nici macar sa formulezi două intrebari.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prezervative gasesti si in hipermarketuri la Carefour Kaufland Cora. Sau la toate farmaciile trebuie sa stii marimea penisului daca il cumperi pentru prietenul tau ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

De la orice farmacie sau supermarket.
Cred ca se gasesc si la statiile de benzina, la magazinasele de acrtier, peste tot, inclusiv online, pe eMAG.

| dullcat a răspuns:

De la magazin. Daca ti-e rusine sa ceri inseamna ca nu esti inca pregatit/a sa faci sex.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Se beau cu un pahar de apă cu 30 de minute inainte

| ALM2000RO a răspuns:

Din magazine sau farmacii. Dar ar trebui iubitul tău să-și facă singur curaj și să și le cumpere singur dacă tot zice că e pregătit pentru a-și începe viața sexuală, nu să te pună pe tine să i le cumperi.
În plus, dacă e la început și dacă voi doi n-ați făcut-o încă, numai el își știe mărimea penisului pentru a-și lua prezervativele potrivite.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Pe sub mana

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Ai asasinat lb. română! Găsești în orice magazin, recomand Durex. Dacă nu găsești ceri la vânătoare, casieri, farmaciste.

| tunoi88 a răspuns:

Sunt peste tot la orice magazin!

| AngelDavid a răspuns:

Buna Karina le poți lua de la farmacie sau de la Kaufland sau orice alt supermarket sau le poți comanda online pe eMag

| DarwinXXL a răspuns:

Se ia pe cale anale.