| cooldenisua19 a întrebat:

Cum se iau prezervativele? de fapt pe unde se iau?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,prezervativele se cumpara de la farmacie si nu se iau,se pun, se imbraca, se poarta.De catre baiat, pe penis, inainte de actul sexual.Prezervativul este ca un mare deget de manusa, este din cauciuc foarte subtire si este lubrifiat.Deci,dupa cum vezi,nu-l poti lua,nu-l poti inghiti! Baiatul,inainte de orice contact sexual,il trage pe penis,ca sa fiti ambii, protejati de boli cu transmitere sexuala sau de o eventuala sarcina.
Sper ca ai inteles!
Oricum, mortala intrebarea ta!

13 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

rolling on the floor mi'ai facut seara, papusa.

| BlueBird a răspuns:

Alea is pentru baieti ca sa isi inveleasca ...stii u ce sau banuiesc ca stii dar nu prea cred din moment ce nu stii e e ala prezervativ.thinking

| porto89 a răspuns:

Sa moara mamamaaaaarolling on the floor am crezut ca e la caterinca dar uitandu-ma la intrebarile tale precedente m-am convins
ai intrebat serios.si o sa fac tot posibilul sa-ti rasp serios.eu le iau odata la 6 ore cu coca cola.

| ioana_8925 a răspuns:

Se trag pe cuc nu se iau - doar nu crezi ca se iau ca aspirina cu apa

| bogdang a răspuns:

Pai in situatii speciale se iau peste chiloti. Asa, pentru siguranta de fier!
Cateodata se iau cu tot cu ambalaj (cutia), daca rabdarea nu permite altfel.
Acu' vezi si tu... daca nu se dizolva in apa, cumpara unele mai de calitate!

| daxxy a răspuns:

Se iau cu un pahar de apa.nemestecate.incearca si vezi cum e...inghitele rapid:* laughing

| spike404 a răspuns:

Se inghit

| lutza a răspuns:

Se culeg de pe copaci.au diferite arome.cirese.banane.d'astea...nu sunt comestibile doar se imbraca.pe penis...ce-i ala penis?! domnisoara, mai bine ai citi o carte decat sa te intrebi "cum se iau prezervativele".

| fazu a răspuns:

Pai depinde la ce te referi.prezervativele se iau in ****. daca nu le gasesti la farmacie.

| ellenutza_1811 a răspuns:

In zilele noastre gasesti prezervative peste tot, dar cel mai bine intreaba la farmaciehappy

| joemilky a răspuns:

Le iei ca Supozitoarele... Din 12 in 12 orelaughing

| Petrysor_Ursulet_1985 a răspuns:

Faci credit la banca, dobanda mica este ok

| SmithTaylor a răspuns:

Du-te la o farmacie si spune-le ca vrei gume, o sa iti dea laughing)