| VrRos25 a întrebat:

Cum se îndrăgostesc fetele?

Răspuns Câştigător
| ionur a răspuns:

De unde sa știu eu? Serios de unde sa știu eu? Ca oricum orice ai face degeaba deja mam scârbit rău de tot să mai răspund la întrebările astea ma enverză rău când vad așa întrebări mai bine mă duc să-mi iau ceva dulce și suc și bag Youtube la muzica și booooom somn mâine dimineață sunt forță la muncă noapte bună

Nu aveți încredere în femei și fete niciodată. Și sa nu fiți fraieri și proști sa puneți inima cu adevărat. Fiți cu capul pe umeri și deschidețivă ochi nu mai dormiți pe voi pentru ele nu suntem decât experiență și când nu le bagă bărbați lor și amanți în seamă și nu au cu cine vorbit își bat joc de voi nu mai fiți fraieri și nici proști munciți cinstit și trăiți viața pentru voi nu pentru femei nu pentru fete nu pentru gagici. pentru voi.

Femeie fata gagica iubita și bani este dracu pe pământ.

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prost.

| Goete a răspuns:

Deci eu sunt fata si ma indragostesc mai greu, adica fupa ce ma fluiera unul pe strada nimic, dar dupa cand mergem la el sau la un motel, ma indragostesc imediat, pana ma fluiera altul

| anonimuIl a răspuns:

Imediat cum văd un bărbat pe care îl plac.

| ionur a răspuns (pentru anonimuIl):

Ești nebun rău laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De tine nu o sa se îndrăgostească oricumhee hee
Dar de cardul tau acolo da, se poate forma o loialitate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boss,vezi că femeia niciodată nu o sa o poți înțelege,sunt niste ființe foarte complexe,greu de citit,de multe ori nici ele nu știu cine sunt,ce vor de la viață,ce așteptări au,fiindcă unele urmează efectul turmei,sau sunt influențate de familie,anturaj,cunoștințe etc! Una e sa îți dorești o femeie care e matura și știe ce vrea,cu care poți discuta cu ea subiecte mature, elevate,alta sunt fetișcanele astea care se schimba după cum bate vântul de zici că sunt bipolare. Bine,nu toate sunt așa că sunt și fete cu capul pe umeri care nu apleacă urechea la cei din jur dar mai rar.
Tu o să pui multe întrebări,ai multe insecurități și frustrări, aici daca te plângi nu o sa primești răspunsuri foarte utile tocmai că mulți sunt in aceeași situație ca tine,și care te-ar putea ajuta nu prea poate că tu trebuie sa te ajuți singur,nimeni nu va putea sa o facă în locul tău.
Daca nu ști ce să vorbești cu ele,citește multe cărți de dezvoltare personala, călătorește, apuca-te de un hobby, fetelor le plac băieții care au un hobby, un vis, care fac ceva cu viața lor, daca stai pe net 24 din 24 nu o sa evoluezi,stagnezi,și devii și mai dobitoc,că lumea virtuala nu are nici o corelație cu cea din realitatea de zi cu zi. Tu trebuie să îți depășește multe insecurități in realitate,sa spargi gheata,sa te schimbi,sa capeți mai multă încredere în tine,sa mergi la sala sa faci un upgrade la fizic,psihic de ce nu,că ajută și psihicul enorm sportul regulat. Tu trebuie sa îți depășești condiția cu fetele,relaționarea cu ele face to face nu în mediu online,fiindcă astea doua nu se pupa între ele,sunt in antiteza de la pământ până la cer!
Te plictisești? Nu ai prins ideea că ești praf la abordat și că trebuie sa schimbi multe chestii mental in primul rand,sa te descoperi pe tine,sa îți afli identitatea,că tu ești într-un punct mort, pierdut,debusolat,dezorientat,nu ști ce cale să urmezi,ce pas sa faci,când sa faci primul pas,dar tu trebuie sa înțelegi că singura soluție sa ieși din starea asta morbida este sa ieși din zona de confort. Ești la stadiul in care oamenii nu te respecta deloc,tu demonstrează-le că nu ești așa cum cred ei de umil,de vulnerabil și neputincios. Apuca-te de kickbox, box, taekwondo, bjj, tine-te minim 6-9 luni și o sa îmi mulțumești.
O sa pui aceleași întrebări și o sa primești aceleași răspunsuri, nu realizezi?

| Danny28 a răspuns:

De bani, masini si smecherie ieftina