| andreeacojoc3445 a întrebat:

Cum se joaca si in ce consta jocul Strip or Tease? Ofer funda celui mai complex raspuns!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

In camera pregatita anume pentru o seara de pasiune si desfatare a simturilor, voi doi echipati de joc cu vesminte senzuale, o sticla cu vinul preferat, muzica in surdina, iar in mijloc un joc erotic Strip or Tease. Puneti-va la punct cu sfaturile utile si cu regulile jocului, apoi rostogoliti, pe rand, zarul. Ce sa fie: Strip, Tease sau alege partenerul? Daca ai picat pe Strip, urmeaza zarul care decide ce piesa sexy de pe tine va fi prima care zboara. De indata ce ai raspunsul, tragi o carte Strip si te dezbraci sexy asa cum scrie la carte, fara a-i citi si lui inainte, surprinde-l. Daca ai picat pe Tease, trage o carte Tease si uimeste-l cu talentul tau senzual.
===
http://mindblower.ro/produs/joc-erotic-strip-or-tease