| popaandreea a întrebat:

Cum se manifesta un barbat casatorit, daca este indragostit de altcineva? Ce semne ii da tipei de care este indragostit si ce semne ii da sotiei ca este indragostit de altcineva?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca difera de la barbat la barbat. Depinde daca e doar indragostit sau are o relatie cu alta femeie. Depinde si de sentimentele care il mai leaga de sotie, precum si de increderea si intelegerea care exista in cuplu.

daniela
| daniela a răspuns:

Pai probabil ca celei de care este indragostit incepe sa-i faca curte asa catinel catinel iar pentru sotie este ori prea dragastos ori prea indiferent depinde de individ.

| canarita a răspuns:

Tu care esti, amanta sau sotia?

| bismark65 a răspuns:

Sotiei ii da niste semne pe spate iar amantei pe gat

| RamonaMn a răspuns:

Un sot indragostit de altcineva nu-i da atentie sotiei, este distrat, pleaca des de acasa, nu are chef de nimic, nu are nevoi emotionale [daca te porti urat cu el, nu da atentie], nu mai comunici cu el, isi ascunde facturile la telefon etc, cadourile [sentimentul de vina]. Nu cred ca barbatii ofera sotiei semne clare ca sunt indragostiti de altcineva [in general ei vor sa aiba cat mai multe femei pentru a se simti cei mai puternici chatterbox].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa ti se intample asta o sa obseri si singura ca nu oricare barbat se manifesta in totalitate la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde poate crezi tu ca este indragostit si de fapt el nu vrea decat sa-si atinga scopul, mai exact sa te duca in pat daca este ok te poate tine asa si 20 de ani si sotia sa nu-si dea seama. Poate sa fie de mult satul de ceea ce are acasa si sa vrea sa scape dar asta este cam rar. Un barbat care a investit intr-o relatie, care are un copil si care in continuare cladeste ceva alaturi de sotie te vrea doar pentru o noapte.

| popaandreea explică:

Pai in cazul in care are 2 copii cu sotia, dar sunt destul de mari(22, respectiv 20 de ani). Poate ca are un sentiment de vina, dar nu stiu ce sa cred...Multumesc!