| anonim_4396 a întrebat:

Sunt căsătorit, dar recent m-am îndrăgostit de sora mai mică a soției și colac peste pupăză am aflat că am lăsat-o gravidă și pe nașa de cununie!
Ce mă sfătuiți să fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Extrădare de bună voie în Kazahstan.

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Sa te gândești la nume pentru copii

| Hammurabi a răspuns:

Ce mare șmecherie?
Dai niște bani, și îți cumperi suficiente prezervative.

| J0B0MAT a răspuns:

Să te sinucizi

| Lukasssz a răspuns:

Nu stiu ce faci.Dar eu semnez o petitie.La 100 de voturi il vom da pe Alex Dorinel in plasament la un cuplu de homosexuali din Brazilia laughing

| gabicoo a răspuns (pentru Lukasssz):

Eu fac caterincă! Asta e evident! Și văd că trei au pus botul!
Văd că tu te-ai prins de farsa mea! Daca răspundeai mai repede primeai funda!
winking