| Kimball a întrebat:

Cum se poate indrepta penisul, vreau sa-l am perfect drept.
La ora actuala are o forma arcuită (ca o banana).

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

N-are nimic, e normal sa fie curbat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Forma, aspectul, gradul de incovoiere si la fel si directia ori inclinatia penisului intat in erectie NU poate fi nici modificat si nici schimbat oricat de mult s-ar dori sau s-ar incerca indiferent ce procedeu ar fi folosit. Probabil ca nici macar 1 din 10 barbati nu este dotat cu un penis ''perfect'' din toate punctele de vedere. Fiecare barbat in timpul actelor sexuale intretinute isi da seama care este cea mai buna si avantajoasa pozitie sexuala, cea care il satisface din punct de vedere sexual, atat pe el cat si pe partenera sa de sex. big grin Succes. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista metode de indreptare a penisului.

| Frank51 a răspuns:

Nu exista nimic perfect. Si degetele tale sunt curbate.

| alina2k18 a răspuns:

Nasol, cica nu ai cum sa il indreptiwinking

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu trebuie sa te preocupe asa ceva: majoritatea barbatilor il au curbat. Unii specialisti spun ca o curbura a penisului contribuie la o mai mare placere pentru femeie in actul sexual. Trebuie sa alegi doar pozitia care sa puna in valente curbura.
Nu prea sunt metode de "indreptare" a penisului. In cazuri speciale, cand curbura este foarte mare, incat sa nu se poata intretine in act sexual, se face operatie. Dar... nu se asigura o reusita de 100% si poti ramane impotent.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ii pui in ghips