| Pufulete456 a întrebat:

Cum fac sa imi creasca mai repede sprancenele (nu le-am pensat pana acum si vreau sa le pensez dar sa am din ce ca sa imi de-a o forma mai arcuita)

Răspuns Câştigător
| Deyaforyou a răspuns:

Buna!
Uleiul de ricin ajuta, atat pentru cresterea sprancenelor, cat si pentru gene.Se da o data, maxim 2 pe zi. (Daca vrei sa creasca, asa cum ai zis tu)
O zi frumoasa! happy

6 răspunsuri:
| BrunetteGirl21 a răspuns:

Da cu ulei de ricin pe ele happy

| Pufulete456 explică (pentru BrunetteGirl21):

Si cam cat timp ar trrebui sa ma dau? in fiecare seara?

| BrunetteGirl21 a răspuns (pentru Pufulete456):

Da,seara cand te pui in pat te dai pe sprancene happy

| Onofrei_Ozana_Lavinia_1978 a răspuns:

Stiam ca uleiul de ricin este bun pentru sprancene... se gaseste in farmacii si e 3 lei sticluta mica iar cea mare e 7 lei. sper ca te-am ajutat.