| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pune poza la avatar?
vreau poza ce scrie:daca esti in lista mea nu inseamna ca te plac!

1 răspuns:
| dulshe a răspuns:

Pai e fff usor
in yahoo sus ai un patrat unde trebuie sa pui poza
dai click pe el siti apare ceva... acolo dai click pe "mi display image"... dupa bifezi prima parte de sus si dai select
iti apare niste imegini care sunt puse de cei de la yahoo... le poti sterge apasand "delete picture" iar ca sa iti pui tu imaginea aia care vrei dai click pe "BROWSE" si depinde de unde ai pus imaginea...de acolo o ei
sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu, iar daca nu ai inteles asa bine trm un mesaj privat