| rolly3342 a întrebat:

Cum se pune prezervativul corect, ca sa nu exista ghinionul sa se sparga? Un tutorial daca se poate, va multumesc!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In cutia de prezervative vine o hartie care iti spune cum sa il pui si oricum nu are eficacitate 100% ca sa nu se rupa in unele cazuri se mai intampla.

| RXN a răspuns:

Ideal ar fi sa folosesti prezervative de calitate, sa le tii departe de surse de caldura si sa fie folosite cu lubrifianti pe baza de apa si sa ai grija cum rupi ambalajul, nu cu dintii sau foarfeca si sa nu-l agati cu unghii sau inele.

Aici gasesti mai multe informatii despre cum sa pui prezervativul: http://www.seximus.ro/articole/folosire_prezervativ_masculin.php

| XK a răspuns:

laughing asta m`a amuzat laughing

Bai daca nu stiti sa puneti nici un prezervativ, atunci nu va mai apucati de sex, stii ca in cutia de prezervative ai instructiuni?

| Marghioalaa a răspuns:

S'a inventat goagălul