| CiocolaticaDulshee a întrebat:

Cum se saruta cu limba (french)? big grin Sa fie cat mai detaliat, va rog.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uite cum fac astia asa vei face tu: http://www.youtube.com/watch?v=kdPKBpiNyGw

suntserios
| suntserios a răspuns:

Youtube => french kiss => video => cast se poate de detaliat

| AndreiDoMino a răspuns:

Amandoi parteneri deschid gura usor, nu tare, si se introduce limba fiecaruia in limba fiecaruia( un fel de joaca, jucandu-se) Have a nice day!

| Mihaislb a răspuns:

Cat se poate de natural. Nu trebuie sa te pregatesti, ci pur si simplu daca esti fata te lasi ghidata de sarutul partenerului