| Lali67 a întrebat:

Cum se saruta french? Cat mai detaliat va rog. Dau fundita puppy dog eyes

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

French? aa, simplu, franse...

| costellodonatz a răspuns:

Asa: tongue:*tongue:*tongue:*.

| catalin02 a răspuns:

Pai incepi cu un sarut normal dupa o musti de buza si dupa va atingeti limbutzele

| fgsxbfhg a răspuns:

Poate fi manichiura french dar sarut french nu am auzit poate vrei sa zici frantuzeste. laughing este ca sarutul traditional cu limba incearca si o sa iti placa.

| loryiii a răspuns:

Hmm, nu e mare chestie incepi printr-un sarut normal, adica simplu pup pe buze, dupa desparti usor buzele lui si ii iei una dintr buze si o masezi cu buzele tale, ca si cum ai deschide si inchide gura, atentie folosesti doar buzele, daca este pentru prima oara sa musti sau ceva de genu este neplacut. Apoi cand te simti pregatita intre "masatul" buzelor poti sa atingi usor limba lui cu limba ta (care fac o paranteza sa fie relaxata adica sa nu intaresti limba), nu sa bagi limba pana in gat ca e incomod si scarbos, deci in mare parte french = pupat normal dupa "masatul buzelor ( asta se numeste sarut fluture) dupa atingi usor limba si apoi reiei cu fluture, e simplu dar faza e ca uiti toata teoria la fata locului, emotii chesti chestii si va veni totul de la sine. Sa nu uitam de igiena... Sper ca ti-am fost de ajutor.

| noname29 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa vorbesti cu mama ta despre asta. poate te va ajuta

| Sa99 a răspuns:

Sarutul frantuzesc presupune sa va sarutati si cu limba. Dupa ce v-ati departat buzele, fie el iti strecora limba in gura ta, fie faci tu primul pas. Nu ramane statica, ai grija s-o misti usor in jurul limbii lui, sau joaca-te si impinge-i-o cu a ta, apoi lasa-l pe el sa ti-o aduca din nou in gura lui si asa mai departe. Faceti asta pana va plictisiti (ceea ce nu se va intampla niciodata!) sau pana cand va interveni ceva care sa va intrerupa. mai mult gasesti aici(http://www.coolgirl.ro/......fect.html)