| Aduuuu a întrebat:

Cum spun la frizer sa ma tunda la spate asa http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......scurt3.jpg plzzz dau funda. URGENT

4 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Scoti poza la imprimanta sau altceva si te duci la frizerie cu poza. Ar fi mai bine sa fie poza facuta din mai multe unghiuri

| AAARRR a răspuns:

Pui poza pe telefon sau o tragi la imprimanta si eu aratihee hee

| AlexCOOL60 a răspuns:

Tragi poza la imprimanta si mergi cu poza la el si ii spui asa sa te tunda la spate.

| Aduuuu explică:

Doar la spate vreau asa. Is baiat. Stiam acum cateva zile. Tuns... mai era un cuvant