| davila a întrebat:

Cum stiu daca ma place va rog nu scrieti de ex dupa privire sau intreab-o ma nu fi fricos
va rog sa ma ajutati azi la scoala s-a asezat langa mine la o fereastra parca imi venea sa stric in gura mare imi place de tine parca era o flama orisa langa mine am plecat va rog cum stiu daca ma place nu pot sta langa eaca ma ia tremuriciul
si nu vreau sa gresesc a si spuneti-mi nise bancuri nu cu blonde nici cu fete care sunt nesim tite vreau sa nu mai reziste cind stau lang EA MA INROSESC TOT si ea la fel dau de doua ori funda
ajutor foare repede

1 răspuns:
| PisikSexoscuMare a răspuns:

Draga mea nu este o rusine