Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2712472intrebari
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Iul
SATI 271.810AFISARI
120.673VIZITE
100.297V. UNICI
14 Aprilie 2009
hirutza intreaba:

Cum stiu daca un baiat ma place?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    14 Aprilie 2009 13:35
    Anna a răspuns:

Fetele au si al 6-lea simt, ar trebui sa simti asta.happy

• 109 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 29 (din 109)
    > >|
  • 14 Aprilie 2009 18:01
    Antonia_4818 a răspuns:
    Dupa felul in care se poarta cu tine!
    Cauta sa fie mai tot timpul pe langa tine, iti face complimente, se asaza langa tine, incearca sa te atinga, iti zambeste...
  • 14 Aprilie 2009 14:42
    SoftCristi a răspuns:
    De ce trebuie sa stii? Nu poti simti lucrul asta?
  • 14 Aprilie 2009 14:48
    mumoasa a răspuns:
    Dupa comportamentul lui.happydaca se poarta bine cu tine, daca te ajuta. oricum daca te va iubii o sa simti u.big grin
  • 14 Aprilie 2009 13:15
    Bula a răspuns:
    Din comportamentul lui mai deosebit fata de tine.
    Foloseste-ti "intuitia feminina"!
  • 8 Ianuarie 2011 19:00
    asdfghjk97 a răspuns:
    Pai baietii sunt destul de sensibili si rusinosi asa ca de obicei nu pre vb cu tine dar se uita adese ori direct in ochii tai, cum am mai zis sunt rusinosi si evita conversatiile cu tine din cauza ca ii este frica sa nu zica o tampenie, dar daca ai fi intr-un pericol nu ar sta degeaba, incearca sa te impresioneze de exemplu pe terenul de sport daca te vede sunt sigura ca se vede cu ochiul liber ca isi da silina mai multa mult noroc in a aflawinking
  • 23 Octombrie 2010 13:21
    Auslesse a răspuns:
    Si mie imi place un baiat.il vad aproape in fiecare zi.nu stiu daca si el ma placehappy... da` un lucru e sg.de fiecare data cand il privesc.si el ma privestebig grin
  • 15 Martie 2010 18:46
    Alinutza_9996 a răspuns:
    Nu te teme! eu sunt in clasa a 4 a si imi place de un baiat dar eu nu stiu daca el ma place.Adica:se tot aseaza pe langa mine si incearca sa fie amabil.asa ca daca se tot aseaza pe langa tine inseamna ca te place.

succes!
  • 15 Mai 2012 20:21
    NoInteres a răspuns:
    Vaai. :X frumy subiect :X.
    pai sa fiu sincera. iti dai seama prin gesturi: adica iti face cinste cu suc. inghetata... sua iti spune in fata! uite cum ar fi:
    a venit si m-a condus pana acasa. pana cand ma intreaba pe cine iubesti?
    eu. ehh si tu aucma.
    el: pai eu. pe tine.
    eu: O_O... ahaa. si de cand mi-a spus se tot da pe langa mine rolling on the floor... nu-l plac. dar nu pot sa i-o spun in fata! are o fata prea de baiat inocent laughing sper ca te-am ajutat scumpa :*
  • 29 Mai 2011 11:45
    Ioanna_8979 a răspuns:
    In primul rand nu lasa prietenii sau mai ales prietenele sa il intrebe!

Cel mai intelept ar fi sa-l intrebi tu cu putin curaj si cu putina atentie! love struck

Funda?happy
  • 19 Aprilie 2009 22:08
    Raspuns anonim:
    Incearca sa fie mai amabil cu tine sta prin preajma talove strucklove struck:Xchestii de genu`
  • 25 Mai 2009 18:32
    Raspuns anonim:
    Voi spuneti ca avem al 6-lea simt... eu simt ca el m place dar...cine s-ar uita la mine...straight face ma rog ...hirutza...dk te priveste insistent... daca iti zambeste lunggggg di atunci cand va intalniti iti zice buna cu o fata vesela si zambitoare...mai multe:-J.
  • 15 Iunie 2009 13:51
    Raspuns anonim:
    Nu stiu un raspuns dar vreaui eu ceva sa-ti spun si daca poti sas ma ajuti daca ma place se uita la mine insinstent odat aera vorba asa dam mana intre colegi eu am lasat-o langa corp si el mia luato...sau ceilanti pot sa ma ajute? plizs
  • 6 Iulie 2009 10:19
    Raspuns anonim:
    Daca un baiat te place el rade de orce fara sa isi dee seama.Nu te baga in seama lao ore pentru ca este timid de faptul ca sun multi/multe in jurul tau. Dupa ore daca te invita undeva la un suc un film etc du-te cu el sa nu creada despre tine ca esti prea severa.
    Succes.
  • 29 Iulie 2009 13:50
    Raspuns anonim:
    Va rog sa ma ajutati cum stiu daca un baiat ma place adica imi zambeste tot timpul si stat tot in preajma mea?!
  • 23 Septembrie 2009 12:08
    Raspuns anonim:
    In ziua de azi... nu poti sa stii atunci cand un baiat te place pentru ca nici un baiat nu este sincer. cu anumite exceptii desigur, ficare baiat, daca esti atragatoare incearca sa te vrajeasca, chiar daca iti propune sa te conduca acasa. degeaba. daca incerci sa fii cu cineva... atunci vei simti daca tine cu adevarat la tine sau esti doar o "aventura" pentru el ...intr-adevar. poti vedea asta in privirea si gesturile lui. gesturile vor fii timide dar in acelasi timp indraznete. adica incearca sa se apropie cu o mica sfiala de tine...privirea va fi insistenta si plina de admiratie...pentru el esti o "diva"... nu stiu... parerea mea
  • 25 Septembrie 2009 16:10
    Raspuns anonim:
    Cum stiu ca un baiat ma place
    ?
  • 2 Noiembrie 2009 00:36
    Raspuns anonim:
    Sunt de acord cu Anna alta explicatie nu stiu sa-ti dau.big grin
  • 30 Noiembrie 2009 16:45
    Raspuns anonim:
    Pai nu te baga in seama in primul rand ca sa nu afle nimeni
  • 7 Ianuarie 2010 11:36
    Raspuns anonim:
    De obicei hirutza acesta de cele mai multe ori te ignora si nute baga in seama
  • 5 Februarie 2010 18:37
    Raspuns anonim:
    Daca iti i-a lucrurile chesti din astea' sa te enerveze asa imi facea sh mie si acu sunt cu el.
  • 10 Februarie 2010 12:26
    Raspuns anonim:
    Mdealaughing nici eu nu stiu sigur ce sa zicbig grin si eu am un coleg de cls, ba chiar de bancalaughing si inainet sa fim colegi de bancabig grin mi. a zis ca ma place si se comporta supp ca mine la scoala dar apoi dupa o perioada a devenit distant sad si i.am reprosatlaughing si el a revenit la normal o perioada si in perioada aia i.am spus ca inca il mai plac si el nu a zis ca nu ma place dar nici ca ma placelaughing si la scoala mereu ma tachineaza rolling eyes se ia de parul meu si de lucrurile pe care le fac eu laughing... St ff confuzaaalaughing) sad.
  • 22 Februarie 2010 06:00
    Raspuns anonim:
    De unde stiu ca un baiat ma place? adica eu st incls a 5 si el in a 6 si are 13 ani si eu 11.deci cum stiu ca ma place?big grin
  • 2 Martie 2010 16:56
    Raspuns anonim:
    Pai dupa cum se comporta. uite mie mi s-a intamplat acelasi lucru nu stiam daca ma place sau nu. da tot timpu imi lua telefonul si de'astea numai ca sa ma enerveze.si cand ma vedea tot timpu ma saluta se uita l mesi de'astea mnah nu stiu c sa zic da uh nu iti dai seama dupa gesturi?
  • 9 Martie 2010 21:09
    Raspuns anonim:
    Se pozarta mai frumos cu tine.nu stiu...insa eu ma prind repede cand un baiat ma place... dupa privirea lui, dupa comportament.complimentele pe care mi le adreseaza! Oricum ar trebui sa te prinzi cand cineva te place respectiv un baiat! Doar gandeste!winking[succes]love struck.happy
  • 15 Martie 2010 14:24
    Raspuns anonim:
    Imi place de un baiat de la scoala measi el nu stiu daca ma place.cu me sa poarta mai frumos decat cu celelalte fetedaroare ma place? cum stiu daca ma place? cum il fac sa ma placa?
    oare ma observat ca-l plac prin priviri? sauca nu ma port ca si cu ceilalti? va rog dati-mi sfaturi la adresa mea lari_rebela57 (va rog muuuult de tot mult ))crying
  • 15 Martie 2010 18:35
    Raspuns anonim:
    Nu te teme ca eu sunt in clasa a 4 a si il plac pe un baiat dar eu nu stiu daca ma place sau nu. Adica :se uita la mine in ore si incearca sa se aseze langa mine.eu as face orice sa aflu! asa ca fi atenta la el daca te peiveste in ore! daca da inseamna ca te place, sau daca incearca sa fie amabil cu tine.

SUCCES!
  • 28 Martie 2010 19:58
    Raspuns anonim:
    Iti dai seama ca un baiat te place cand se comporta foarte frumos cu tine incearca sa nu te raneasca sau ceva de genul asta
  • 30 Martie 2010 10:23
    Raspuns anonim:
    Prin comportamentul lui:daca se poarta frumos cu tine decat cu alte fete, iti face complimente, se aseaza langa tine, vb frumos cu tine
  • 30 Martie 2010 15:45
    Raspuns anonim:
    Pai daca sta mai mult in preeajma ta si se uita lung la tine
    si iti zice buna si casnd se uita la tine incepe a zambi asa iti dai seama
  • |< <
    1 - 29 (din 109)
    > >|