| alxv1 a întrebat:

Cum trebuie sa ma port cu o fata care are un orgoliu mare cat muntele? Sunt intr-o relatie cu ea de aproape 11 luni, si pana acum ne-am descurcat sa zicem, reuseste foarte rar sa-mi zica si sa-mi demonstreze anumite chestii, pe care eu le fac mereu cand este nevoie, si acu' cateva zile ne-am certat din nou pentru o prostie, o greseala pe care a facut ea de data asta, si a ajuns la punctul in care a fost in stare sa-mi zica s-o las daca nu-mi convine, in loc sa recunoasca ca a gresit. Eu tin la ea foarte mult, si cu timpul mi-am dat seama ca e la fel si pentru ea, chiar daca nu mi-a aratat. Nu vreau sa renunt la ea in nici un caz, dar as vrea sa aflu cum as putea face in asa fel incat sa fie totul bine intre noi, sa nu ne certam o zi da si una nu.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fi si tu orgolios si nu te mai lasa pe mana ei, am impresia ca te trateaza ca pe un obiect

| Ady994 a răspuns:

Frate...n-ai madrie de barbat? ce draq nu mai fi asa slab

| VictorSmill a răspuns:

Pai tipa poate nu se supara degeaba.din ce motive va certati? fi mai clar. vorbeste cu ea si lamuriti treaba.si daca o ierti mereu nu inseamna ca esti "prost" sau " fraier", inseamna ca o iubesti.dar totusi vorbeste cu ea