| Crystallll a întrebat:

Cum trebuie sa săruți un baiat ca sa ii placa?
Vreau idei serioase

Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

Sa fi pasionala asta e tot ceea ce contează, lui ii va plăcea stai linistita caci va veni din instinct totul, trebuie doar sa te lasi dusă de val si sa il lasi pe el sa te atingă si etc... Multa baftă:*

| Crystallll explică (pentru LoredanaS19):

Si cum pot fi pasionala?
Și cum adică sa l las sa ma atingă?
N am nimic împotriva dar sa mi explici la ce te referi

| LoredanaS19 a răspuns (pentru Crystallll):

Pai nu stiu cum sa ma exprim, sa fi mai pasionala in sensul ca atunci cand il saruti sa iti plimbi mana prin parul lui, sa nu stai pur si simplu si sa nu faci nici o miscare si prin sensul de atingere ii chestia ca nu multe fete accepta ca baiatul sa le pună mana pe fund, si daca tu crezi ca e baiatul potrivit pentru tine ii poti permite asta, atunci el se va simti mult mai bine langa tinehappy părerea mea :*

| Crystallll explică (pentru LoredanaS19):

Si bănuiesc ca m-a va atinge și îmi va place nu?
Dar dacă vreau sa îl ating ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Mângâie-l la puță.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Cu pasiune... instinctul îți va spune singur atunci când limbile se vor lupta una cu alta

| Alinnnstefannn a răspuns:

Pai pareare mea ca baiat exista mai multe feluri de sarut deci trebuie sa stii ce fel íi place!