| alinush_4201 a întrebat:

CUm trebuie sa te comporti ca lumea sa te placa si sa nai vorbe prin sat?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa te imbraci civilizat, sa te comporti masurat, fara exagerari si sa nu minti.In rest,lasa-i sa spuna ce vor,oricum nu-i poti multumi pe toti, exista oameni care au facut din clevetire si barfa o meserie! Tu sa fii multumita de tine si, da-le pace!

4 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Iesi in drum si strigi: Vasileeee, Gheorgheeee, eu va respect baaA! Si o sa iese toti pe la portirolling on the floor

| ruPfashu a răspuns:

Ah, si Ion eventual rolling on the floor

| Andreeaa19 a răspuns:

Pai lumea vorbeste sh barfeste oricum te-ai comporta, fi tu insati comportate cum sti uh ...nu te schimba doar pentru ca lumea sa nu te mai vb prin sat, gura lumii e rea sh orice ai face ea tot ar gasi subiect de discutie pe care er putea barfii.asa ca sfatul meu e sa fi tu insati sh sa nu te iei dupa gura lumii

| Bella_1772 a răspuns:

Mutate la oraswinking