| LauraMarshall a întrebat:

Cum v-ati simtii ca persoana iubita sa va spuna"bagamias **** in tine"?straight face

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu sunt hotarata...ori m-as simti prea jignita sa-i mai zic ceva si as inchide, ori i-as intoarce vorba exact la fel.Depinde de cum as gandi pe moment, dar cred ca prima.Nu suntem la felthinking
Ce as face dupa? Nu stiu ce rost ar mai avea, nu ca nu l-as putea ierta eu dar s-a dus pe apa smabetei tot respectul si mare parte din admiratia cu(,)care il priveam...

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prima data o iert dar a 2º oara cand imi spune asa ceva ii spun sa isi faca valijoara si sa plece cu... ei de la mine.

| CoquineNoire a răspuns:

Niciodata nu as accepta sa mi se vb astfel,logic ca as termina'o cu el,trebuie s impunem sa fim respectate, ca daca le dam apa la moara baietilor, ce'o s se aleaga de noi?

| katy a răspuns:

Sa-ti spuna iubitul asta? cred ca l-as castra.dar nu are cum sa mi se intample ca stiu ce fel de iubit am, asa daca te combini cu pimul care iti iesein cale e posibil sa primesti astfel de vorbe

| andreeutzaa a răspuns:

Pff.Pe langa faptul ca e un idiot,daca mi-ar zice asta cred ca nu va mai trebui sa astepte sfarsitul lumii pentru a murilaughing
Eu as simtii,nervi, draci, dar cel mai mult deluzie pentru ca orice ma astept de la persoana iubita in afara sa isi bata joc de mine stiind ceea ce simt pentru el.Dar ma rog, o persoana asa mai bine o pierzi decat sa o ai.

Răspuns utilizator avertizat
| Foca a răspuns:

Buna. Ias zice sa foloseasca prezervativ, sa nu fie nici o problema mai incolo happy
Succes.
Ciaohappy

| AnNe a răspuns:

La propriu sua la figurat?rolling on the floor

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nimic prima dată, dar daca continuă iese urat

| NoSmile a răspuns:

Pai daca i-ai permis o data sa vorbeasca asa,iti va vorbi mereu,mie daca mi-ar fi vorbit asa,in urmatoru moment i-as fii spus 'adio'',nu merita. isi bate joc de tine. e un nesimtit, care nu merita nimic, da-i papucii.

| Angeline a răspuns:

Miar venii sa plang, dar dupa aia imi spun ca baieti gasesti la fiecare colt si nu merita, sunt destule Pu*e. deci nu trebuie sa te stresezi, baga-l si tu undeva si fai pas, un baiat care te iubeste si te respecta nu face asa ceva happy

| Andruska_4790 a răspuns:

Eu una m-as duce la el si i-as da doua palme.nu suport ca un baiat sa imi vorbeasca in halu asta.

| pinkangel_4370 a răspuns:

Sa sti ca si baiatul pe care il ador vorbeste urat.dar eu ii zic sa nu mai vobeasca asa.si el inceteaza.dar in nikun caz nu acceptAhappyisi bate joc

| EvangelineDS a răspuns:

Iti spun eu n-o sa mai apuce sa spuna asta pentru. ca o sa se trezeasca cu un pumn in gura si cu valizele la usalaughing

| LauraMarshall explică:

Precizez ca a2a oara a zis"du-te`n **** de proasta"happy

| LauraMarshall explică:

straight face.Nu are cineva cum sa te iubeasca si sa iti spuna astahappy

| LauraMarshall explică:

"Foca" nu prea intelegi mesajul intrebariioh go on

| LauraMarshall explică:

"Dolceboy" niciodata nu mi-a mai vorbit asahappy.Si chiar nu sunt o zdreanta sau moarta dupa **** lui cum spui tustraight face. Adica era primul meu prieten.Nu o sa il iert neverhappy

| LauraMarshall explică:

La figurat.

| IcomeFromROmania a răspuns:

As' tipa de fericire ca in sfarsit a spus-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu te merita, tara e plina de baieti si tu l-ai nimerit pe ala prostu, spune-i ca a expirat si dai papucii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-s da sa manince pentru toata viata ,stii tu ce winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-s da sa manince pentru toata viata, stii tu cewinking

| Andreea_9552 a răspuns:

Eu sincera sa fiu m'asi simntii fara demnitate!