| midnight_2375 a întrebat:

Ce inseamna pentru tine persoana iubita?

16 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Pt mine este cea mai importanta fiinta din lume, inseamna fericirea mea, aerul meu, soarele meu, tot ce imi doresc! Este aproape totul, pentru persoana iubita as face aproape orice imi sta in putina.

| Victoria a răspuns:

Persoana iubita este persoana pe care o iubesc si care ma iubeste neconditionat, care lupta pentru a fi cu mine indiferent de obstacole, pentru care reprezint totul.

| daii a răspuns:

Totul.Viata.Cea mai importanta persoana din viata.

by daiiwinking

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Totul.si mai mult.

| Lora_6439 a răspuns:

O persoana la care tin mult, pentru care as face multe sacrificii, o persoana de care mi-ar fi ff greu sa ma despart. Din pacate de multe ori se intampla sa fie "persoana iubita" doar pentru mine, nu si invers.

| ffy a răspuns:

Persoana langa care dimineata te trezesti si iti spune ca esti mai frumoasa cu fiecare zi, care te respecta si iti da puterea de a zambi, care te face fericta neconditionat si dezinteresat, persoana care te face sa te simti ca un fulg cand te saruta, care te apreciaza ca faci parte din viata lui, pentru care nu conteaza daca te-ai mai ingrasat sau slabit, care iti apreciaza bunatatea sufletului si stralucirea ochisorilor, care este acolo pentru tine cand simti ca toata lumea e impotriva ta, care te cearta cand gresesti dar iti da si solutii sa repari greselile.

| aiurea231223 a răspuns:

Pentru mine persoana iubite este acea persoana in care pot sa am incredere, imi impartaseste sentimentele, cand sunt trista incearca sa ma binedispuna si incearca sa imi fie cat mai aproape cand am nevoie de sprijin si bineinteles ca si eu voi incerca sa ii fiu cat mai aproape mereu

| AdaIoana18 a răspuns:

Persoana pe care o iubesc inseamna totul pentru mine este cel mai pretios din toata viata mea simt ca plutesc cand sunt aproape de el. Il iubesc cel mai mult!

| adelina73 a răspuns:

Persoana kareia ii pot incaredintza totul, alaturi de care nu mi-e frica sa incerk lucruri noi si cu care pot diskuta liber stiind sigur ca ma va intelege si ajuta...persoana p. u binele kareia as face orice.

| danielgeo a răspuns:

Persoana care imi calauzeste viitorul si imi da puterea sa cred in planurile mele de viata happy. Daca nu ar fi fost ea nu aveam nici planuri si nici putere de a imi dorii ceva de la viata.

AMIN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana care locuieste in inima si gandurile melehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana iubita pentru mine inseamna jumatate din mine. este persoana care ma intelege, ma sprijina, are incredere in mine, este sincer si ma iubeste.

| laryssa14 a răspuns:

Pai...persoana iubita pentru mine inseamna baiatul pentru care as face x ce si pentru care as lupta enorm de mult ca sai castig dragostea:X:X:X

Mai pe scurt, persoana iubita pentru mine inseamna "LoLo":Xlove struck:X

| nikko a răspuns:

Persoana care e mai aproape de inima ta

| cris_2477 a răspuns:

Jumatatea ta pers care este langa tinen si te sprijina si la bine si la rau.