| FLAViЯ a întrebat:

Cum va alintati iubitul sau iubita? cu ce cuvinte dragute? Propuneti niste idei...

Răspuns Câştigător
| funnygirl a răspuns:

Eu ii zic puiut, iubire...

9 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Pasaroiul meu, uratul meu, scumpete, gurita mea,

| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Eu imi alint iubitul zicandu-i asa: galushca mea, tati meu, bitu, puta mica laughing, mumushelu meu, stresul meu si toae cate imi vin in cap! ByE bYe

| Glamour612 a răspuns:

Ingerasule, baby, incearca si cu nume de animalelaughing(ursulet, catelus.)

| FLAViЯ explică:

Eu iubitului ii zic iubire, skumpete sau skumpik, dulcik, dragostea mea, puiu sau puiuts...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii spun capshunel, dulceata mea.Incerca ceva de genul dulce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu iti spun cum imi zice mie gagikmea: ubytu gurita ingeras puiut copil iubirik putzoiulehappy grasule si tati...acum vezi care iti place...si in caz ca va ganditi am 19 ani dar cica tot copil sunthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alina iubita, in asa mod. iubita mea, papusika mea, floricika mea, skumpa mea, dulceata mea, mumusika mea, fetita mea, pisicuta mea etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufulete, dulceata, fii creativa

| Dumitru_Denis_1994 a răspuns:

Ingerasi,printesa,bubulina,mamacita,dulkica mea si numai a mea, puiut, scumpa, floricica mea,