| alexandra_9187 a întrebat:

Cum va excita cel mai mult cand faceti sex?winking FETE, BAIETI!

6 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

"Cum va excita cel mai mult cand faceti sex?" nu inteleg la ce te referi, poate " ce va excita cel mai mult cand faceti sex?"
Pe mine ma excita miscarile partenerei cand fac sex.
Cand fac dragoste ma excita mai multe chesti.
Pana nu inveti ce este sexul si ce este dragostea nu poti sa stii ce te excita.

| Alexakos a răspuns:

TILICA inseamna ca nu sti prea multe despre sex... fara nici o suparare, daca tu spui ca nu exista nici o diferenta intre sex si dragoste... sau tu nu ai facut niciodata dragoste(sau poate nici sex)?

| piktor a răspuns:

Cand o bag, o scot, o bag, o scot, etc, etc... thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tataieeeeeeeee tataie, cea mai mare minciuna, cind fac dragoste ma excita mai multe chestii rolling on the floor tineti-ma lume ca mor rolling on the floorlaughing, si cind faci sex si cind faci dragoste esti excitat de anumite pozitii, parti ale corpului si anumite miscari, la mine nu exista diferenta intre sex si dragoste (e aiurea sa spunem dragoste ) eu pun trup si suflet cind fac sex

| bvzmsam a răspuns:

Sunt baiat. Cand ne sarutam ma excit, cand ne dezbracam si cel mai mult cand facem sex oral.

| TudoriKKa a răspuns:

Pai ma excita cea mai buna parte a corpului ei