| ubytha a întrebat:

Ce ii excita cel mai mult pe baieti?
dar pe fete?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Spune-i la ureche "Luceafarul". Va avea un orgasm instantwinking

| Floreenofficial a răspuns:

Pai pe baieti ii excita cam orice. du-te la prietenu tau si sari pe el.nu stii ce sa faci si te-ai gandit sa ne intrebi pe noi, nu?batting eyelashes laughing

| Blondamea a răspuns:

Difeara de la om la om

| sebibv a răspuns:

Difera de la om la om. In genral Puctu "G" in ambele cazuri.

| KykyJ a răspuns:

Incearca sa il saruti pe gat smug asta ii innebuneste si pe baieti, dar si pe fete tongue

| perfect a răspuns:

Ai dubii ca nu te exciti? Ce fel de intrebari sunt si astea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din vasta experienta pot sa iti spun ca vorbele vulgare au efect la baietii, la fete... inca nu a aflat nimeni ce isi doresc femeile laughing

| Albu_Gabriel_1994 a răspuns:

Dai cu fruntea in buric...o sa fie maxim de excitat laughing