| noname_9667 a întrebat:

Cum vi se pare ca arat? din poza de la profil
. fara raspunsuri l misto va rog.scuze de categoriee vreau raspunsuri sincere.

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Frate sa mor de inteleg de ce mereu dau peste oameni care ma intreaba ce parere am eu despre niste straini.Eu nu stiu ce parere am despre mine care ma stiu de ceva vreme, d-apoi de tineoh go on

| User a răspuns:

Esti cea mai de treaba fata din lume. Fara mistolaughing

| alexaaa a răspuns:

Chiar nu ai ce face De Craciun?

| Ciprian a răspuns:

Esti draguta si frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Douapunccteunics a răspuns:

Dragutsa.Nu.sbaiat asa cahappy...

| biBii07 a răspuns:

Doamne, v-a prosteste foame pe zi ce trece.
Daca vrei sa stii parerile altora despre tine fa-ti frumos hi5, facebook, my space, blog, forum, altceva.

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Bah! Ia lasatzio`n pace! E perfecta...:X

| Adry05 a răspuns:

Dragutzahappy vezi sa nu te ceara vreun obsedat de pe TPU care n-a auzit de site de matrimoniale de sotierolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| oneDisturbed a răspuns:

Nu prea ti se fac complimente, nu?

Altfel nu vad de ce ai intreba pe un site gen asta (sau pe oricare altul) cum arati...

| TVD a răspuns:

Ti-au murit laudatorii ?

| Bacteriuță a răspuns:

Sincer? ca o pitipoanca. dar sa stii ca pari a avea o talie foarte frumoasa, subitre. :X

| sensibilosu a răspuns:

Fa...nu-ti pune mana pe sold ca areti ca o pitipoanca

| Gabriela14Iuliana a răspuns:

Buna. Ce frumos. Ai acelasi nume ca si mine. Pai parerea mea esti frumoasa, dar nu te supara fa-ti poze de pitipoanca. Stai si tu altfel si fi cat mai simpla. Este o vorba "simpla dar atat de complicata" Lasa-te asa simpla, stai mai normal in poze si uitate drept nu cu ochii intr-o parte. Daca esti simpla adaugi mister personalitatii tale astfel atragand multe persoane...si vrand sa te cunoasca...Depinde si ce prietene ai. Esti frumoasa dar daca ai stii sa faci si poza ok.

| Diio a răspuns:

Esti dragutza...stai linistita ca, cu timpul vei fi mai draguta...happy spor la muncalaughing glm. esti draguta ce sa mai zic?thinking

| pancake_4521 a răspuns:

Cam ciunga

| Sylvyutza_6230 a răspuns:

Esti o scumpica:X
arati fblove struck