| marian9313 a întrebat:

pentru fete... daca se poate sa-mi spuneti in cateva cuvinte ce parere aveti doar din poza de profil despre mne.Adik cum arat chestii din asteahappy. Daca se poate fiti cat mai sincere... aaaaa si fara mistohappy. Chiar sunt curios de raspunsurilaughing

9 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Zici ca ai o obsesie a ta cum ca esti urat si ca nu iti poti face o prietena din cauza asta. Si intrebi pe TPU de 2 ori parerea fetelor despre tine. Desi ai primit ceva pareri si majoritatea pozitive, nu-ti sunt de ajuns si tot continui sa intrebi, pentru ca-ti place. Cersesti complimente in felul asta si nu e corect asa. Trebuie sa fi tu insuti, sa fi bun cu cei din jur, si atunci vei fi frumos in ochii tuturor indiferent de cum arati. Trebuie sa te iubesti si sa te accepti pe tine insuti ca sa o faca si cei din jurul tau. Daca tu ai o parere proasta despre tine, ma faci si pe mine sa cred la fel, desi nu te cunosc. Astea sunt copilareli dupa parerea mea, si trebuie sa iti traiesti viata mai simplu, fara sa faci o tragedie din niste banalitati.

| Amilik a răspuns:

Arati bine. Daca puneai poza "in picioare" era mai usor de vizualizat, dar chiar si asa mi se pare ca esti destul de dragut. Acum depinde care este tinta ta.winking

| Klaryssa a răspuns:

Esti foarte dragut Marian, dar o intrebare scurta....Mereu esti asa de serios? Incearca sa zambesti in poze si ai putea sa fi un dulcewinking

| marian9313 explică (pentru Klaryssa):

Nu chiarlaughing de obicei rad, glumesc.In viata mai ai si zile proaste nu poti fii mereu cu zambetul pe buze big grin.

| KiddaDot a răspuns:

Mi se pare mie..sau ai mai pus intrebarea asta odata?laughing) stiu sigur ca ti-am mai raspuns odata.

| marian9313 explică (pentru KiddaDot):

Probabillaughing))eu doar vreau sa vad mai multe parerilaughing):-P

| crusssriss a răspuns:

Dragutz..esti bun mai pe romanestelaughing

| SpaceBound a răspuns:

Bunaciune! big grin

| RoxanaMikutza a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa ai parerea ta roprie despre tine si nu ar trebui sa te umilesti in fata fetelor cu astfel de intrebari fara sens! Bafta...