| BlitzLikeXd a întrebat:

Cum vi se pare intalnire romantica in doi?

7 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Perfecta!

| Exilee a răspuns:

O sa am grija sa fie intr-o camera a unui hotel de celputin 3-4 stele si o sa ma asigur de cele necesare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva mai rar dar se merita, eu m-as vedea undeva intr-o barca, doar eu cu ea si clipocitul apei, bomboane, sampanie si multa poezie. Saruturile si imbratisarile sub clar de luna sunt cele mai romantice

| LineGuide a răspuns:

E un lucru extrem de interesant, si placut, daca stii cu cine merita sa-l faci. Pentru o fata e ceva special, si pentru baieti e ceva ce le readuce increderea de sine.
Mult noroc!

| SefaTa97 a răspuns:

Romantica.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Poate sa se mai numeasca intalnire romantica si daca este in 3? Nu cred. Multe fete, vorbesc in general viseaza la intalnirea asta. happy Sa fie intr-un loc linistit, cu persoana iubita langa tine, sa te uiti la stele sa se auda usor muzica pe fundal sau mai bine doar cantecul greierilor, sa te saruti usor, intr-un cuvant sa fie totul perfect. Poate mai sunt "cavaleri" in ziua de azi. laughing O seara buna! happy

| Anomisusususususus a răspuns:

Un buchet de trandafiri dupa care o cina romantica