| anonim_4396 a întrebat:

Ce subiecte pot fi dezbatute la o intalnire romantica?

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca nu aveti subiecte in comun de discutat,e clar cum va decurge relatia. Despre orice, nu am ce exemple sa iti dau, totul ar trebui sa vina de la sine, ca daca v-ati combinat inseamna ca va potriviti, deci nu ar trebui sa fie greu.

| PinkTerror a răspuns:

Orice.

de la starea vremii la pozitia preferata. (nu ai mentionat la a cata intalnire)

dar im principiu vorbeste despre lucruri care iti fac placere.
Acelea iti for face fata sa lumineze si tehnic ar trebui sa te faca sa fii mai atragatoare.

dar acum o intalnire nu e in 1. asa ca lasa-l si pe el sa aduca niste subiecte.

incearca sa eviti intrebari ca tu ce vrei sa faci sau care sunt visele tale la inceputul unei relatii pentru ca poate speria o persoana sau poate sa te sperie pe tine raspunsurile. big grin

Have fun,
PT

| fuzzer a răspuns:

Subiecte personale, ce nu pot fi dezbatute pe TPU.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Subiectele pot fi legate de preferintele voaste, ce obisnuiti sa faceti in timpul liber, ce gen de filme va plac oricewinking.
Incearca sa eviti discutiile despre fostii tai nici un baiat nu este incantat sa auda asta.
Te pup, pa pa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E in functie de caracterul fiecaruia si mai ales despre ce ai place si celui de langa tine sa vorbeasca, in mod normal daca e prima intalnire romantica, povestesti un pic despre tine, si el despre el sa va cunoasteti un pic, iar daca nu este, puteti vedea un film romantic, va dati iubire unui altuia, vorbiti despre ce ati facut cat timp nu ati fost impreuna ..etc

| Hevnoraak a răspuns:

Nu știu discuții depre motoare radiale și supraalimentare lor etc.

Ce subiecte să dezbați la o întâlnire?
Nu ceva normal cu puțin iz de romantism?
precum, plimbări, muzică, literatură,
filme, cute moments din life etc.
Ceva ce crează o atmosferă relaxant și nu una stresantă.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Pai despre voi, despre viata voastra romantica. Pa, pa